• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
چمپیون شیپ انگلیس
۱۹:۴۵ برایتون و هاو آلبیون - شفیلد ونزدی
لیگ ۱ انگلیس
۱۹:۴۵ پورت ویل - بری
لا شامپیونه فرانسه
۱۹:۴۵ بستیا - نیس
لیگ ۲ فرانسه
۱۹:۰۰ آژاکسیو - اورلیان یو اس
۱۹:۰۰ اوسر - Bourg Peronnas
۱۹:۰۰ لاوال - تروا
۱۹:۰۰ لو آور - آژاکسیو جی افسیو
۱۹:۰۰ شاموی نیورت - Amiens SC
۱۹:۰۰ ریم - والنسینه
۱۹:۰۰ سوشو - کلرمون
۱۹:۰۰ استراسبورگ - تورز
بوندسلیگا آلمان
۱۹:۳۰ فرایبورگ - بایرن مونیخ
اردیویژه هلند
۱۹:۰۰ تفنته آنخده - هراکلس
لیگ برتر بلژیک
۱۹:۳۰ گنت - شارلروآ
دوستانه بین المللی
۲۳:۰۰ پایان Panama(U20) ۰ - ۱ Canada(U20) ۰ - ۱
۱۳:۰۰ ۴۸ Denmark Women's ۲ - ۱ Scotland Women's ۲ - ۱
۱۴:۰۰ ۲ Netherlands Women's ۰ - ۰ Romania Women's
۱۴:۳۰ Russia Women's - Slovakia Women's
دوستانه باشگاهی
۲۳:۰۰ پایان Belfield ۰ - ۱ Jersey Express ۰ - ۰
۰۰:۰۰ پایان Sao Paulo ۰ - ۰ River Plate ۰ - ۰
۰۱:۱۰ قطع شده Racing Club Gimnasia LP
۰۸:۰۰ پایان Campbelltown City SC ۱ - ۰ North Eastern Metrostars ۰ - ۰
۰۸:۱۰ پایان Croydon Kings ۲ - ۳ Adelaide City FC ۲ - ۲
۰۸:۳۰ پایان Murray United FC ۰ - ۲ South Melbourne ۰ - ۱
۰۸:۳۵ پایان Logan Lightning ۲ - ۱ Brisbane Olympic United FC ۱ - ۰
۰۸:۳۵ پایان Park Ridge ۱ - ۳ Centenary Stormers ۰ - ۲
۰۸:۴۰ پایان Sydney United ۱ - ۲ Avondale Heights ۱ - ۱
۰۹:۰۰ نامعلوم ONGC FC ۰ - ۰ Union Bank
۰۹:۴۵ پایان Playford City Patriots ۲ - ۲ Adelaide Victory ۱ - ۰
۱۰:۰۰ پایان Synot Slovacko ۲ - ۲ Spartak Trnava ۲ - ۰
۱۰:۳۰ Gold Coast City - Ipswich knights FC
۱۰:۳۰ پایان Gold Coast City ۰ - ۱ Ipswich knights FC ۰ - ۰
۱۰:۳۰ پایان Olimpic Donetsk ۱ - ۰ Metalurh Zaporizhzhya ۰ - ۰
۱۰:۳۰ پایان Sorrento F.C. ۱ - ۰ Perth Glory FC Am ۰ - ۰
۱۱:۰۰ پایان Puszcza Niepolomice ۲ - ۵ GKS Tychy ۰ - ۲
۱۱:۰۰ پایان Wisla Plock ۱ - ۳ Bytovia Bytow ۰ - ۲
۱۱:۳۰ پایان Nest-Sotra ۲ - ۴ Brann ۱ - ۱
۱۱:۳۰ پایان Valerenga ۳ - ۲ Strommen ۱ - ۱
۱۲:۰۰ پایان FC Roskilde ۰ - ۲ Odense BK ۰ - ۱
۱۲:۳۰ ۷۵ Joondalup United ۱ - ۳ Mandurah City ۱ - ۱
۱۳:۰۰ ۴۸ FC Nordsjaelland ۰ - ۱ Helsingor IF ۰ - ۱
۱۳:۰۰ ۵۱ Midtjylland ۱ - ۲ Vendsyssel ۰ - ۲
۱۳:۰۰ ۴۸ Stabaek ۱ - ۰ Follo ۱ - ۰
۱۳:۰۰ ۵۰ CFR Cluj ۲ - ۰ Mezokovesd-Zsory ۱ - ۰
۱۳:۰۰ نامعلوم Chuac Lun ۱ - ۰ Chong Wa
۱۳:۱۵ ۴۵ FC Trenkwalder Admira ۰ - ۱ LASK Linz
۱۴:۰۰ ۲ Mattersburg ۰ - ۰ FC Nitra
۱۴:۰۰ ۲ Eintr. Braunschweig ۰ - ۰ Dinamo Bucuresti
۱۴:۰۰ ۲ FC Viktoria Plzen ۰ - ۰ Servette
۱۴:۰۰ ۲ SV Sandhausen ۰ - ۰ Kickers Offenbach
۱۴:۰۰ ۲ Krylya Sovetov Samara ۰ - ۰ Pandurii
۱۴:۰۰ ۳ FC Botosani ۰ - ۰ Slovan Bratislava
۱۴:۳۰ St. Gallen - FC Terek Groznyi
۱۵:۰۰ Fortuna Dusseldorf - SC Paderborn 07
۱۵:۰۰ FC Luzern - Dynamo Dresden
۱۵:۰۰ Grasshoppers - Legia Warszawa
۱۵:۰۰ Slask Wroclaw - Chrobry Glogow
۱۵:۰۰ SC Wiedenbruck - Eintracht Norderstedt
۱۵:۰۰ Kawkab de Marrakech - Esperance Sportive de Tunis
۱۵:۵۹ Sarpsborg 08 FF - Ullensaker/Kisa IL
۱۵:۵۹ FC Thun - Le Mont LS
۱۵:۵۹ Berliner FC Dynamo - FSV Optik Rathenow
۱۶:۳۰ FC Viitorul Constanta - Levski Sofia
۱۷:۳۰ السوند - Brattvag
۱۸:۳۰ Monchengladbach Women's - FC Twente Enschede Women's
۱۹:۳۰ Aberdare Town - Briton Ferry Athletic
۲۱:۰۰ KF Fjallabyggdar - Volsungur Husavik